Print

Український борець переміг на чемпіонаті світу, здолавши у фіналі росіянина

PR dla Zagranicy
Taras Andrukhovych 25.09.2017 08:45
Жан Беленюк здобув золоту медаль на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед військових
instagram.com/zhanbeleniuk/

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виборов золоту медаль чемпіонату світу серед військовослужбовців World Military Championship Wrestling-2017, що відбувся у литовській Клайпеді. Про це спортсмен написав у своєму Instagram, - передає Zaxid.net.

«Два реванші в торішніх кривдників вдалося за сьогодні взяти. Чемпіон світу серед військовослужбовців. Україна вперед!» - написав він.

Беленюк боровся у ваговій категорії до 85 кг. Здолавши борців Аргишти Абгаряна з Вірменії та Ісляма Аббасова з Азербайджану, у фіналі український борець переміг росіянина Євгена Салєєва.

Загалом на турнірі українці завоювали чотири медалі - дві золоті, срібну та бронзову. У загальному заліку наша команда посіла друге місце.

Нагадаємо, Міжнародна федерація греко-римської, вільної та жіночої боротьби визнала українського спортсмена Жана Беленюка найкращим борцем за підсумками 2016 року.