Print

Поляки на Олімпіаді – четвертий день

PR dla Zagranicy
Natalia Beń 31.07.2012 17:57
Польські волейболісти програли з Болгарією. Тенісистки Аґнєшка та Уршуля Радванські програли в парному матчі з американками

Представник Польщі Ґжеґож Кільянек (Grzegorz Kiljanek) зайняв дев’яте місце у півфіналах гірського каякінгу з результатом 106,14 балів. Його результат був на 0,65 бала слабшим, ніж досягнутий на восьмому місці, останньому, яке гарантувало участь у фіналі.

Польські волейболісти у своєму другому матчі на Олімпійських іграх у Лондоні програли з Болгарією: 1:3 (22:25, 27:29, 25:13, 23:25).

Павел Спісак (Paweł Spisak) був примушений відмовитися від гонки на коні у конкурсі WKKW. Причиною стала травма, яку отримав його кінь під час тренування у понеділок. Ветеринар не допустив 15-річного коня, Ваґа, до участі у стрибках.

Веслувальник Міхал Слома (Michał Słoma) зайняв передостаннє, п’яте місце, з часом: 7:21,55, і до чвертьфіналу не пройшов. Переміг новозеландець Мае Дрісдейл (Mahe Drysdale), якого результат: 6:54,86.

Славомир Кучко (Sławomir Kuczko) не зміг пройти до півфіналів плавання на 200 метрів (брас), його результат: 2.12,51.

Конрад Черняк (Konrad Czerniak) зайняв друге місце у плаванні брасом на 100 метрів, його час: 48,67. Найкращий час здобув американець Натан Едрієн (Nathan Adrian): 48,19.

Отилія Єнджейчак (Otylia Jędrzejczak) пройшла до півфінальних змагань на 200 метрів баттерфляєм з результатом: 2.09,33, який був 16-тим часом. Найкращого досягла представниця США Кетлін Герсі (Kathleen Hersey): 2.06,41. Нагадуємо, на Олімпійських іграх в Афінах Отилія Єнджейчак здобула золоту медаль.

До фіналу польська спортсменка не змогла пройти, зайняла 8-ме місце у півфінальній серії плавання на 200 метрів баттерфляєм. Перед Отилією Єнджейчак ще естафета 4 x 200 метрів.

Павел Коженьовський (Paweł Korzeniowski) зайняв сьоме місце в олімпійському фіналі на 200 метрів баттерфляєм. До фіналу на 100 метрів не пройшов Конрад Черняк (Konrad Czerniak).

Після шести гонок вітрильного класу «Стар» Матеуш Кушнєревич (Mateusz Kusznierewicz) і Домінік Жицький (Dominik Życki) займають п’яте місце.

Зофія Ноцеті-Клєпацька (Zofia Noceti-Klepacka) у віндсерфінгу класу RS:X після двох гонок є на третьому місці, а Пшемислав Мярчинський (Przemysław Miarczyński), також після двох гонок, на другому місці.

Рафал Добровольський (Rafał Dobrowolski) у стрільбі з лука з результатом: 136:133 пройшов до 1/8 фіналу.

Тенісистки Аґнєшка та Уршуля Радванські (Agnieszka i Urszula Radwańskie) програли у другому раунді олімпійського турніру в парному матчі з американками Лізель Губерт (Liezel Huber) і Лісою Реймонд (Lisa Raymond) у двох сетах: 4:6, 6:7 (3-7).

Аґнєшка Радванська ще виступить на Олімпійських іграх у Лондоні з Марціном Матковським (Marcin Matkowski) у змаганні змішаних пар.